Poszukując odpowiedniego fotelika dla swojego dziecka warto zapoznać się z wyjątkowym produktem firmy Joie. Jest to fotelik Stages, spełniający najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Joie - z myślą o dziecku

joie stages

Brytyjska firma Joie powstała odpowiadając na zapotrzebowanie na produkty dla dzieci, stworzone z miłości do najmłodszych. Misją firmy jest dzielenie się pasją i kreatywnością z rodzicami na całym świecie, jednocześnie oferując produkty zaufane i bezpieczne, wykonane z najwyższa starannością i dbałością o szczegóły. Wszystkie oferowane przez firmę akcesoria dziecięce są dokładnie kontrolowane i spełniają wymagane normy jakościowe. Wieloletnie doświadczenie oraz najwyższe standardy produkcji gwarantują satysfakcję z zakupów i zadowolenie wszystkich klientów. Fotelik Stages, czyli bezpieczeństwo w podróży Fotelik Joie Stages to jeden z topowych produktów firmy Joie. Przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do aż 7 roku życia, w zależności od wieku może być montowany przodem lub tyłem (przy wadze od 0 do 18 kg montowany tyłem, od 18 kg to 25 kg montowany przodem). Fotelik może być ustawiony w czterech różnych pozycjach, dzięki czemu zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort i wygodę dziecka podczas nawet wyjątkowo długich podróży. Umożliwiona jest regulacja pasów bezpieczeństwa oraz zagłówka dzięki systemowi Grow Together. Boczne wzmocnienia gwarantują dodatkową ochronę bioder, ciała oraz głowy dziecka. Fotelik Joie Stages ma wbudowane boczne kieszonki oraz wentylację, dzięki czemu dziecko nie odczuwa  dyskomfortu związanego z zapoceniem i przegrzaniem. Instalacja produktu w samochodzie jest niezwykle łatwa i intuicyjna, a wkładka dla niemowlęcia umożliwia dostosowanie siedzenia do rozmiaru dziecka, dzięki czemu produkt jest niezwykle uniwersalny. Fotelik jest wyposażony w proste w obsłudze pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz praktyczny schowek. Całość wykończona jest z najwyższą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół.

Dlaczego fotelik Stages?

Chcąc zadbać o bezpieczeństwo i komfort dziecka, jednocześnie kupując uniwersalny produkt, który posłuży na lata, warto przyjrzeć się jakości wykonania oraz projektowi konstrukcji fotelika. Joie Stages został stworzony z wyjątkową uwagą tak, aby z powodzeniem można go było stosować przez długi czas, bez znacznych śladów zużycia, jednocześnie w szerokim przedziale wagowym, bo aż do 25 kg. Konstrukcja fotelika, która dzięki nowym technologiom "rośnie" wraz z dzieckiem sprawia, że fotelik Joie Stages to naprawdę dobry zakup.