Koty, psy, chomiki czy papugi – wszystkie zwierzęta potrzebują mieć nieco czasu na zabawę. Oczywiście najlepiej, gdy mogą bawić się z ludźmi, ale jeszcze lepiej, gdy do tej zabawy używane są ciekawe i rozwijające zabawki. Warto więc zainwestować w produkty przeznaczone specjalnie dla określonych zwierząt. Będą one ciekawe i dostosowane do konkretnych potrzeb.

Niezwykle bogatą ofertę zabawek dla zwierząt ma firma Trixie: http://www.keko.pl/firm-pol-1440586742-Trixie.html Nie dość, że są one doskonale przystosowane do potrzeb konkretnych zwierząt, to dodatkowo są w bardzo przystępnych cenach, a produkty można znaleźć niemalże we wszystkich dobrze zaopatrzonych sklepach zoologicznych. Produkty te cechują się doskonałą wytrzymałością oraz dużą wszechstronnością. Wśród zabawek Trixie można znaleźć chociażby takie, które pozwalają na rozwój zwierzaka – zmuszają do myślenia, uatrakcyjniają zabawę i sprawiają, że pies, kot czy mysz nigdy nie są znudzone, a to bardzo ważne, ponieważ dzięki temu zabawa może służyć bardzo długo.

Coś dla psa

retriever-348572_640

W ofercie firmy szczególny nacisk postawiono na psy. To zrozumiałe, ponieważ to najpopularniejsze zwierzęta domowe w naszym kraju. Zabawki są przeróżne – piłki, kości, gryzaki, aż po specjalne interaktywne zabawki, które pozwalają na nieustającą zabawę, niekiedy nawet bez zaangażowania człowieka. Psy mają swoje konkretne wymagania, a każdy właściciel wie, czy jego czworonóg woli biegać za piłką, czy raczej ciągnąć gruby sznur. To jednak nie jest problemem, ponieważ Trixie zapewnia wszystkie możliwe zabawki. Są to produkty cenione, ponieważ cechują się ogromną wytrzymałością, a to bardzo ważna cecha w wypadku zabawek dla psów – nie jest żadną tajemnicą, że to właśnie czworonogi z największym zamiłowaniem starają się niszczyć wszystkie zabawki. Te jednak stawiają spory opór.

Coś dla kota

cat-300572_640

Koty również nie powinny czuć się pokrzywdzone – w ofercie Trixie są drapaki, piszczące myszki czy kolorowe sznurki. Tutaj producenci postarali się, żeby zabawki były dla kota interesujące, ponieważ wszyscy właściciele kotów wiedzą, że te potrafią być bardzo wybredne. Dlatego zabawki często są bardzo kolorowe, posiadają wypustki, niekiedy nawet zapach – a wszystko po to, żeby kot naprawdę chciał się bawić. Firma Trixie posiada odpowiednie doświadczenie, które pozwala na produkcję zabawek dostosowanych do potrzeb wszystkich zwierząt, nawet tych wzmagających. W ich ofercie bez wątpienia każdy znajdzie coś idealnego dla swojego kota. Zabawa powinna być dzięki temu przyjemniejsza – zarówno dla zwierzęcia, jak i dla samego właściciela.