Ukończyłem studia architektury z wyróżnieniem. Jednak zamiast projektowania domów, postanowiłem zająć się dekorowaniem wnętrz. Gdy otrzymujemy już gotowe pomieszczenie do wykończenia, wraz z moją ekipą jesteśmy w swoim żywiole. Pracuję w pięcioosobowym zespole, który specjalizuje się w niebanalnych rozwiązaniach i nasza innowacyjna praca szybko została zauważona. W taki sposób, dwa miesiące po rozpoczęciu wspólnej działalności, otrzymaliśmy zlecenie odnowienia wnętrz w Baltic Cliff, centrum spa i wellness, znajdującego się nad morzem.

ospelGdy rozpoczęliśmy nasz projekt, postanowiliśmy wcielić się w role gości ośrodka. Pomalowane ściany zmieniliśmy układając tam ogromne kafle, o stonowanych i subtelnych kolorach. Wybraliśmy najlepsze, szybkoschnące, gdyż pomieszczenia oddane do remontu miały bardzo duży kontakt z wilgocią. Łazienki w pokojach zostały wyposażone w wanny z hydromasażem, a każda sypialnia posiada ręcznie zdobione łóżka. Jednak najważniejsze, czym zajmowaliśmy się podczas tego projektu to wymiana instalacji elektrycznej wraz z pełną zmianą gniazdek, kontaktów oraz włączników. Firma, która podjęła się zadania to Ospel, producent sprzętu elektroinstalacyjnego.

Ustaliliśmy w naszej koncepcji, że musimy odpowiednio zabezpieczyć nową instalację, oraz zastanowić się, jaki kolor ramek dobrać. Jednak nasz dostawca zadbał o pełen wybór dla nas. W taki oto sposób wybraliśmy około czterystu ramek koloru ecru, oraz około setki ramek białych. Ich montaż zajął nam trochę czasu, ale poszło nam zdecydowanie szybciej, niż się spodziewaliśmy. Ospel spisał się na medal, gdyż dostawa materiałów, trwała tylko dwa dni. Widziałam również, że pracownicy byli zadowoleni z dostarczonych im gniazdek, bo montaż jednego zajmował około pięciu minut.

W taki oto sposób nasz remont całego ośrodka, wraz z kompleksową wymianą instalacji, zajął nam zalewie półtora tygodnia. Byliśmy bardzo zadowoleni z efektów, gdyż ośrodek został nie tylko odświeżony, ale zastosowaliśmy tam sporo innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych. Dyrekcja centrum była zachwycona efektem końcowym. Najbardziej spodobały się im ramki do kontaktów. Tak mała rzecz, a zrobiła wrażenie. Od tego czasu jesteśmy w stałym kontakcie z firmą Ospel i za każdym razem, gdy otrzymujemy zlecenia z zakresu oświetlenia, korzystamy w ich asortymentu. Zdecydowanie polecamy Wam kontakty i gniazdka z Ospelu, gdyż są w pełni bezpieczne, solidne, a przede wszystkim łatwe w montażu. Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy z tą firmą, bo można dodatkowo negocjować z nimi ceny przy dużych zamówieniach. Tymczasem my zabieramy się za kolejny projekt i zapewne znów poprosimy Ospel o pomoc.