Wyłazy dachowe mogą być wykorzystywane jako luki ratunkowe, ale w większości przypadków zapewniają dogodny dostęp do tarasów dachowych, instalacji chłodniczych, pomieszczeń wind maszynowych, instalacji czyszczenia okien, paneli słonecznych i innych urządzeń na dachach. Wyłaz dachowy Velux ma naprawdę liczne zalety.

Poznajmy je!

wyłaz dachowyWyłazy dachowe, które są dostarczane przez markę Velux zawsze wiążą się z pozytywną europejską oceną techniczną – co jest niekwestionowanym potwierdzeniem sprawdzonych osiągów tych propozycji konstrukcyjnych. Wszystkie wyłazy dachowe marki są testowane według najbardziej rygorystycznych standardów i są dostarczane z certyfikatem, który jest znakiem bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo? Oto wyłaz dachowy Velux!

Ważną funkcją bezpieczeństwa tych wyłazów jest automatyczne blokowanie zapewniające, iż na pewno nie dojdzie do nieoczekiwanego zamknięcia klapy dachowej. Poza tym zwykle każdy wyłaz dachowy Velux to całkowicie izolowana termicznie konstrukcja. Te od Velux są najlepszymi w kategorii włazów dachowych o sprawdzonej wysokiej izolacyjności. Mają solidne właściwości cieplne zgodne z wysokimi standardami. Dobre właściwości izolacyjne uzyskuje się dzięki połączeniu unikalnego projektu z odpowiednimi materiałami. Wyłazy dachowe Velux są opatentowane i całkowicie izolowane termicznie, gdzie konstrukcja i podwójne uszczelnienie między osłoną a krawężnikiem naprawdę zapewniają maksimum korzyści dla użytkowników. Specjalna konstrukcja zapewnia, że podczas ciężkich warunków zimowych lub w bardzo niskich temperaturach, wewnątrz wnęki dachowej nie występuje oblodzenie lub kondensacja.

Ekonomiczna opcja

Te wyłazy dachowe są bardzo ekonomiczne - mają unikatową, opatentowaną, izolacyjnie termicznie konstrukcję, która nie tylko zapewnia lepszy klimat wnętrza, ale również oszczędza koszty energii. Velux daje też więcej w kwestii bezpieczeństwa. Wyłazy dachowe są certyfikowane, dzięki czemu można zawsze mieć pewność, że dostęp do dachu jest bezpieczny. Ponadto instalacja jest prosta i niedroga, ponieważ cała konstrukcja jest wstępnie zmontowana i lekka.