Firma Grohe od lat produkuje wysokiej jakości armaturę łazienkową i kuchenną. W jej asortymencie znajdują się baterie nie tylko o wyjątkowym wzornictwie, ale również bazujące na zaawansowanych technologiach. Wielokrotnie nagradzane, mają wielu użytkowników na całym świecie. Jeżeli również zależy ci na najwyższej jakości bateriach w swojej kuchni, sprawdź te w ofercie Grohe!

Nowoczesne, niezawodne, z dożywotnią gwarancją jakości – baterie kuchenne Grohe z pewnością spełnią wszystkie twoje oczekiwania. Krany kuchenne z mieszalnikami Groje zostały opracowane z myślą o najbardziej wymagających klientach, aby sprostały wszystkim ich potrzebom.

Asortyment baterii kuchennych Grohe jest bardzo szeroki – to w szczególności baterie stojące o różnych wyjątkowych wzorach, w tym z bateriami o wylewkach półokrągłych czy kształcie cylindrycznym. Są dostępne także w różnych nawierzchniach, między innymi jako błyszczące oraz matowe.

Trzy różne wysokości wylewek

Armatura kuchenna Grohe oferowana jest w wielu wariantach wzorniczych, ale również każdy z nich jest dostępny w różnych wysokościach – do wyboru są baterie kuchenne Grohe z niskimi, średnimi i wysokimi wylewkami, dlatego też możesz wybrać je tak, aby odpowiadały twoim indywidualnym wymaganiom.

baterie kuchenne grohe

Wysuwana wylewka do płukania

To praktyczne rozwiązanie do płukania owoców i warzyw, czyszczenia dużych garnków czy napełniania misek i wiaderek. Wysuwana wylewka z prysznicem powoduje, że można wykorzystywać ją do wielu różnych zadań.

Komfortowa obsługa dźwigni

Także baterie kuchenne Grohe wyposażone są w specjalne dźwignie bazujące na nowoczesnych technologiach – przesuwają się tak gładko, jak po jedwabiu, są także strategicznie umiejscowione, aby można było korzystać z nich wygodnie także w ciasnych kuchniach.

Woda filtrowana i gorąca prosto z baterii

To jednak nie wszystko, co mogą zaoferować ci niezawodne baterie kuchenne Grohe. W asortymencie firmy znajdują się również baterie z systemem Blue, który pozwala na filtrowanie wody od razu gotowej do picia i wykorzystania w gotowaniu. Do wyboru są filtry Blue Chilled & Sparkling do wody przefiltrowanej, schłodzonej i gazowanej, Blue Chilled filtrujące i chłodzące wodę, a także Blue Pure, które dają wodę filtrowaną i niegazowaną.

Na uwagę zasługują także baterie Grohe Red, które potrafią gotować wrzątek bez czekania. Współpracują z bojlerami i dają gorącą wodę do użycia w dowolnej chwili. Dzięki temu, że wyposażone są w systemy Child Lock oraz Cool Touch są także bezpieczne w stosowaniu bez ryzyka poparzenia.