Dom nie jest jedynie miejscem, gdzie składa się głowę na poduszkę po dniu wypełnionym obowiązkami. Jest to przestrzeń, która regeneruje wewnętrzne akumulatory na wiele sposobów oraz na wielu poziomach. Wspólne spotkania ze znajomymi są jedną z najlepszych opcji do ponownego złapania balansu między życiem zawodowym, a prywatnym i zwyczajnym odpoczęciu.

Ugościć z klasą

Stół kuchennyDom to wizytówka. To jak wygląda i jak odwiedzający będą się w nim czuli od razu przenosi się na wizerunek właściciela. Znajomi, przyjaciele oraz rodzina są wyrozumiali, jednak nie oznacza to, żeby iść na skróty podczas wspólnych spotkań. Nie można zapominać o podstawowych sprzętach, gdy organizuje się większe spotkanie. Stół musi być w stanie pomieścić zastawę, smakołyki oraz dania dla wszystkich, umożliwiając im swobodę ruchu. Stoły rozkładane do tego nadają się idealnie. Zwykły mały stół w salonie często rozmiarami odbiega od rzeczywistych potrzeb. Gdy goście stukają się łokciami, a jedzenie spada z widelców, to ciężko jest wywołać efekt, który pozytywnie wpłynie na wizerunek. Stoły rozkładane to nie tylko praktyczny, ale również stylowy dodatek do przestrzeni domu lub mieszkania, w którym drzwi praktycznie się nie zamykają.

Zainwestować w jakość

Każdy element znajdujący się w domu lub mieszkaniu musi współgrać z wyglądem całości. Zrobić negatywny kontrast, gdy przedmiotów jest za dużo jest bardzo łatwo, a to rozprasza i powoduje dyskomfort (zarówno u gości, jak i właściciela). Stoły rozkładane idealnie wpasują się w wiele styli wykończeniowych, które dominują w nowoczesnych salonach. Stół rozkładany w swojej złożonej formie nie zajmuje dużo miejsca, co za tym idzie z jego optymalnym umiejscowieniem można eksperymentować. Jest to wydatek, który się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku, a różnica w komforcie jest odczuwalna podczas każdego większego spotkania. Organizując spotkania w domu nie można zapominać o podstawach, warto przyjrzeć się swojemu stołowi i zastanowić czy jego zmiana nie wyjdzie na lepsze.