Woski zapachowe to propozycja dla tych, którzy lubią przebywać w miejscach wypełnionych pięknym aromatem, przywołującym na myśl miłe chwile. To również wspaniała forma relaksu i jednoczesnej aromaterapii, która od kilku lat na stałe zagościła w wielu domach. Woski zapachowe posiadają mnóstwo zalet, które sprawiają, że należą do produktów pożądanych na całym świecie.

Długotrwałość

To jedna z bardziej istotnych zalet wosków zapachowych. Dzięki unikatowej formule, woski topią się powoli, co znacznie wydłuża czas ich działania. Dzięki ukrytym aromatom i wysokiej temperaturze, naturalne i pięknie pachnące olejki, mogą z łatwością wypełnić dane pomieszczenie, wprowadzając długotrwały zapach i świeżość, która utrzymuje się przez wiele godzin. Woski zapachowe możesz podgrzewać kilka razy, aż do całkowitego wypalenia się olejków. Niewielki rozmiar wosku sprawia, że nie trzeba wyznaczać specjalnego miejsca na podgrzewacz i rezygnować z wielu innych, równie istotnych elementów w mieszkaniu. [caption id="attachment_2048" align="alignright" width="300"]woski zapachowe Woski zapachowe - dla dekoracji i pięknego zapachu w Twoim domu[/caption]

Funkcjonalność

Woski zapachowe pełnią kilka funkcji. Oprócz najważniejszej, czyli uwalnianiu wyjątkowego zapachu poprzez podgrzewanie, mogą także służyć jako odświeżacz do ubrań schowanych w szafie lub torbie podróżnej – dzięki zawartym w wosku intensywnym aromatom, produkt ten nadaje się również do użycia bez roztapiania. Woski zapachowe to także świetna alternatywa do klasycznych odświeżaczy samochodowych lub tych, które umieszczane są w łazience. Szybka zmiana wystroju mieszkania, może rozpocząć się natchnieniem, uwolnionym dzięki naturalnym i subtelnym aromatom wosków zapachowych.

Bogaty wybór

Niezależnie o jakim pięknym zapachu pomyślisz – istnieje duże prawdopodobieństwo, że odnajdziesz go ukrytego w jednym z wosków zapachowych. Szeroka gama aromatów sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie coś dla siebie. Dzięki równie bogatej kolorystyce, woski zapachowe sprawdzają się świetnie jako nietuzinkowy element wystroju, zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz. Woski zapachowe to nie tylko innowacyjny zestaw aromatycznych olejków do podgrzewania. To także wyjątkowo elegancka ozdoba naszego mieszkania, czy pomysł na bardzo oryginalny, a za razem praktyczny prezent, który sprawi przyjemność każdej obdarowanej osobie. Dzięki naturalnym olejkom oraz opracowanej nowoczesnej formule, woski zapachowe idealnie sprawdzą się w miejscach, które potrzebują stałego odświeżenia lub w takich domach, w których wystrój wnętrz, nie kończy się jedynie na dobrze dopasowanych meblach.