Kolorowe konfetti to już tradycyjny element wieńczący niemal każdą ceremonie ślubną. W ten sposób goście weselni witają Młoda Parę wychodzącą z kościoła lub z budynku Urzędu Stanu Cywilnego, tuż po zawarciu przez nią związku małżeńskiego. Oczywiście samo konfetti może być wzbogacone także o ryż czy drobne monety, którymi tradycyjnie obsypuje się Młodą Parę po zakończeniu ceremonii ślubnej. Do posypania Młodej Pary wykorzystać można także specjalnie spreparowane płatki róż na ślub. Dziś są to zwykle płatki wykonane z jakiegoś rodzaju tkaniny, dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach.  

Przygotowanie do ślubu


Częstym zwyczajem poprzedzającym wejście panny młodej do kościoła jest sypanie kwiatów przez druhny lub dzieci. Do tego celu mogą być wykorzystane naturalne płatki kwiatów lub płatki kwiatów wykonane z materiału, dostępne o każdej porze roku i przy tym wyjątkowo tanie. Płatki róż na ślub, które wykonano z jakiegoś rodzaju kolorowej tkaniny mają na ogół niezwykle naturalny wygląd, intensywny kolor i nie są podatne na sklejanie, co ułatwia ich rozsypywanie przed panną młodą. Sztuczne płatki róż na ślub można również wykorzystać do dekorowania samego kościoła, a także do dekorowania sali weselnej.

Różane konfetti


Zamiast klasycznego ryżu lub jako efektowny dodatek do ryżu czy drobnego bilonu, do obsypania młodej pary można wykorzystać różane konfetti. Wybierając konfetti w formie płatków róży tworzymy wyjątkową scenerię – idealne tło do wykonania efektownych zdjęć wychodzących z kościoła, świeżo zaślubionych małżonków. 

Dekoracja stołu


Kolorowe płatki róż na ślub mogą być wykorzystanie nie tylko jako konfetti, ale także jako efektowny sposób dekoracji stołów. Rozsypane na powierzchni białych obrusów różane płatki stworzą niezapomnianą scenerię, stając się fantastyczną dekoracją doskonale wpisującą się w wyjątkowy charakter takiego wydarzenia, jakim jest ślub i wesele. W sprzedaży znajdziesz wiele kolorów różanych płatków na ślub. Dzięki temu bez trudu zaopatrzysz się w płatki, które będą pasować do wystroju każdej sali weselnej.